Hoşgeldiniz! e-tercumeburosu.com 10 yılı aşan sektörel deneyimi, sahip olduğu EN 15038 : Çeviri Hizmetlerinde Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ve dünyanın dört bir yanında yerleşik 1500’den fazla profesyonel çevirmen kadrosu ile, Türkiye’nin 81 ilinde uygun fiyatlı ve kaliteli tercüme hizmetleri tedarik etme amacı doğrultusunda kurulmuş bir Gürkök Tercüme Ltd. Şti. inisiyatifidir. ”İşimiz, Kaliteli Çeviri” sloganı ile yıllardır tek bir ofisten gerek yurtiçi gerek yurtdışı bir çok özel ve tüzel kuruluşa binlerce sayfa çeviri hizmeti sağlamış olmanın haklı gururunu taşıyan işletmemiz, bu doğrultuda siz değerli müşterilerine geleceğin online platformunda hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır.  2016 yılında online çeviri faaliyetlerine başlayan e-tercumeburosu.com, geçtiğimiz yıl 10.000 sayfa üzerinde çeviri hizmeti tedarik etmeyi ve iş geri bildirimlerinde %90 memnuniyet elde etmeyi başarmıştır. 


Doğru Tercüme ve Kontrol İşlemi

Profesyonel, tecrübeli ve birikim sahibi tercümanlarımız ile tercümeleriniz her zaman güvenli ellerde…Ülkemizde tercüme konusunda en önemli eksikliklerden biri de tercüme edilen metinlerin kontrol edilememesidir. Tercüme bürolarının büyük bir kısmının editör bir yana, tercüman dahi istihdam etmemesi nedeniyle, dışarıdan gelen tercümeler, herhangi bir kontrol işlemine tabi tutulmadan doğrudan müşteriye teslim edilmektedir. Oysa e-tercumeburosu.com’da içeriksel doğruluk ve kontrol her zaman önceliğimizdir.

Zamanında Teslimat

Tercümeleriniz, her zaman, önceden üzerinde anlaşmaya varılan süre içerisinde tarafınıza teslim edilir. Müşterilerimizin tercümesini talep ettiği metinler, işe başlanmadan önce detaylı olarak incelenmektedir ve teslimat süresi müşterimize iletilmektedir. Belirtilen süre içerisinde tercüme, kontrol ve düzenleme işlemleri tamamlanır ve tüm bu işlemlerin ardından tercüme, nihai ve eksiksiz bir şekilde müşterimize teslim edilir.

Teslimat Sonrası Hizmet ve Destek

Teslimat sonrasında gereksinim duyabileceğiniz tüm değişiklikler ve ilaveler konusunda her zaman yardıma hazırız. e-tercumeburosu.com ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde teslimat sonrasında da ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Tercümeyi gerçekleştirmiş olan tercümanımız, her zaman sizin taleplerinize yardımcı olmak için çaba göstermektedir.

Bilgi Güvenliği ve Gizliliği

Bilgilerinizin korunması için teknolojinin en son olanaklarından yararlanılmaktadır. Türkiye’de her yıl binlerce şirketin ve şahsın gizli bilgileri tercüme işlemi esnasında üçüncü taraflar ile paylaşılmakta veya art niyetli kişilerin eline geçebilmektedir. Bunun temel nedeniyse, aracılar tarafından işletilen büroların, almış oldukları metinleri, büyük olasılıkla yeterli düzeyde tanımadıkları ve internet ilan siteleri aracılığıyla buldukları bir tercümana göndermiş olmalarıdır. Ancak, e-tercumeburosu.com’da bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için öncelik arz etmektedir. Kişisel bilgileriniz de bizimle emin ellerdedir…