Almanca Noter Onaylı Tercüme, Arapça Noter Onaylı Tercüme, Arnavutça Noter Onaylı Tercüme, Azerice Noter Onaylı Tercüme, Boşnakça Noter Onaylı Tercüme, Bulgarca Noter Onaylı Tercüme, Çekçe Noter Onaylı Tercüme, Çince Noter Onaylı Tercüme, Danca Noter Onaylı Tercüme, Ermenice Noter Onaylı Tercüme, Estonca Noter Onaylı Tercüme, Farsça Noter Onaylı Tercüme, Fince Noter Onaylı Tercüme, Flemenkçe Noter Onaylı Tercüme, Fransızca Noter Onaylı Tercüme, Gürcüce Noter Onaylı Tercüme, Hintçe Noter Onaylı Tercüme, İbranice Noter Onaylı Tercüme, İngilizce Noter Onaylı Tercüme, İspanyolca Noter Onaylı Tercüme, İsveççe Noter Onaylı Tercüme, İtalyanca Noter Onaylı Tercüme, Japonca Noter Onaylı Tercüme, Kırgızca Noter Onaylı Tercüme, Korece Noter Onaylı Tercüme, Latince Noter Onaylı Tercüme, Lehçe Noter Onaylı Tercüme, Letonyaca Noter Onaylı Tercüme, Litvanyaca Noter Onaylı Tercüme, Macarca Noter Onaylı Tercüme, Makedonca Noter Onaylı Tercüme, Moğolca Noter Onaylı Tercüme, Moldovca Noter Onaylı Tercüme, Norveççe Noter Onaylı Tercüme, Osmanlıca Noter Onaylı Tercüme, Özbekçe Noter Onaylı Tercüme, Portekizce Noter Onaylı Tercüme, Romence Noter Onaylı Tercüme, Rusça Noter Onaylı Tercüme, Sırpça Noter Onaylı Tercüme, Slovakça Noter Onaylı Tercüme, Slovence Noter Onaylı Tercüme, Tayca Noter Onaylı Tercüme, Türkmence Noter Onaylı Tercüme, Ukraynaca Noter Onaylı Tercüme, Urduca Noter Onaylı Tercüme, Vietnamca Noter Onaylı Tercüme, Noter Onaylı Tercüme, Yunanca Noter Onaylı Tercüme

Hoşgeldiniz! e-tercumeburosu.com 10 yılı aşan sektörel deneyimi ve dünyanın dört bir yanında yerleşik 1500’den fazla profesyonel çevirmen kadrosu ile, Türkiye’nin 81 ilinde uygun fiyatlı ve kaliteli online tercüme hizmetleri tedarik etme amacı doğrultusunda kurulmuş bir Gürkök Tercüme Ltd. Şti. inisiyatifidir. ”İşimiz, Kaliteli Çeviri” sloganı ile yıllardır tek bir ofisten gerek yurtiçi gerek yurtdışı bir çok özel ve tüzel kuruluşa binlerce sayfa çeviri hizmeti sağlamış olmanın haklı gururunu taşıyan işletmemiz, bu doğrultuda siz değerli müşterilerine geleceğin online platformunda hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. 2016 yılında online çeviri faaliyetlerine başlayan e-tercumeburosu.com, geçtiğimiz yıl 5.000 sayfa üzerinde çeviri hizmeti tedarik etmeyi ve iş geri bildirimlerinde %90 memnuniyet elde etmeyi başarmıştır… 

Türkçe ve yabancı bir dilde yazılı ve sözlü tercüme yapabilen çevirmenlerin noter huzurunda yemin ederek yemin zaptı çıkarmaları ardından aldıkları ünvana yeminli tercüman denir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme ve çeviri evraklarının ıslak imza ve kaşeli haline yeminli tercüme, bu evrakların tercüme bürosu kaşesi ve imzası ile noter huzunda onaylatılması işlemine ise noter onaylı tercüme denir. Bazı resmi evrakların tercüme ve çeviri yapılmasının ardından resmiyet kazanması gerekmektedir. Buna bağlı olarak resmi evrakların tercüme  işlemi müşteri talebi doğrultusunda yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme olarak düzenlenmektedir. Yabancı ülkelerden Türkiye’ye getirilen ya da Türkiye’den bu ülkelere gönderilerek kullanılacak olan sözleşmeler, doğum belgeleri, diploma ve not dökümü, nüfus kayıt örneği, bekarlık ve evlilik belgeleri, beyanname, dava dosyaları, muvafakatname, vekaletname ve benzer türdeki her türlü belge ve dosyanıza ilişkin düşük maliyetli noter onaylı tercüme fiyatlarımız ile sizlere profesyonel noter yeminli tercüme hizmetleri tedarik etmekteyiz. Dünyanın 72 dilinde yeminli ya da noter onaylı olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza iletilmektedir. Türkiye’nin en geniş dil portfoyüne sahip e-tercumeburosu.com ile başta İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olmak üzere dünyanın 72 dilinde doğru, kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri almanız mümkün … 

İngilizce Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin İngilizce Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere İngilizce yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli İngilizce yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin İspanyolca Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere İspanyolca yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli İspanyolca yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Portekizce Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin Portekizce Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere Portekizce yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli Portekizce yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

w

Arapça Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin Arapça Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere Arapça yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli Arapça yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Rusça Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin Rusça Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere Rusça yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli Rusça yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Almanca Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin Almanca Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere Almanca yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli Almanca yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Fransızca Noter Onaylı Tercüme

Türkiye’nin Fransızca Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak sizlere Fransızca yeminli tercümanlarımız ile kaliteli ve düşük maliyetli Fransızca yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Tüm Diğer Diller

Azerice | Bulgarca | Çekçe | Flemenkçe | İtalyanca | İbranice | Japonca | Kırgızca | Lehçe | Osmanlıca | Flemenkçe | İbranice | Japonca | Kırgızca | Osmanlıca | Romence | Ukraynaca | Yunanca | + Diğer Diller

Noter Onaylı Tercüme İhtiyaçlarınıza Yönelik Profesyonel Çözümler…

Türkiye’nin 81 ilinde başta Vekaletnameler, Nüfus Kayıt, Askerlik ve Doğum Belgesi, Ticaret Sicil, İmza Sirküleri, Vergi Levhası ve benzer türdeki evraklarınız için sunmakta olduğumuz yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetlerimiz ile evinizin konforundan uzaklaşmadan tüm işlerinizi tek bir tıkla kolayca tamamlayabilirsiniz.

◽ Adres: Mithatpaşa Caddesi İnal İşhanı No: 31/4 (Ankara 15. Noterliği Karşısı) Kızılay ANKARA    ◽ Telefon: 0 312 419 95 61     ◽ E-posta: [email protected]